کد خبر: 82501068 (5935046) | تاریخ خبر: 01/02/1396 | ساعت: 19:5|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

تبریک وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به هوگوپوشان نوجوان ایرانی

تهران- ایرنا- وزارت ورزش و جوانان کشورمان و کمیته ملی المپیک طی پیام های جداگانه قهرمانی ایران در مسابقات تکواندوی قهرمانی نوجوانان آسیا در قزاقستان را تبریک گفتند.

به گزارش ایرنا، در بخشی از پیام وزارت ورزش و جوانان، موفقیت تکواندو کاران دختر و پسر نوجوان ایرانی نشانگر شایستگی و توانمندی و آینده روشن آنان عنوان شده که گواهی بر لیاقت جوانان ایرانی است.
وزارت ورزش و جوانان در این پیام همچنین این پیروزی را به ملت بزرگ ایران، ‌قهرمانان، مربیان و مدیران تیم های ملی تکواندو تبریک گفته است.
تیم تکواندو دختران و پسران ایران در پایان مسابقات با کسب 9 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز و در مجموع دختران و پسران با کسب 13 مدال رنگارنگ بر سکوی قهرمانی قاره آسیا ایستاد.
دختران تکواندو کار نوجوان ایران برای نخستین بار با کسب شش طلا، ‌یک نقره و 80 امتیاز قهرمانی بخش تیمی دختران را از آن خود کردند و این درحالی است که پسران با سه طلا ، دو نقره و یک برنز و در مجموع 61 امتیاز نایب قهرمان بخش تیمی پسران شدند.
رقابت های تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا پس از روز چهارشنبه (30 فروردین ماه ) با حضور 246 تکواندو کار نوجوانان آغاز شد و امروز (جمعه ) با معرفی برترین تیم ها و نفرات به کار خود پایان داد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828
تنظیم کننده: خدیجه روزبهانی* انتشار: زهره محتشمی پور

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال