کد خبر: 82418136 (5821282) | تاریخ خبر: 18/11/1395 | ساعت: 12:38|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین با نماینده مردم استان در مجلس خبرگان دیدار کرد

قزوین-ایرنا-همزمان با هفتمین روز دهه مبارک فجر، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین ضمن سفر به شهرستان تاکستان برای افتتاح چندین طرح عمرانی و خدماتی با امام جمعه تاکستان و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.

به گزارش ایرنا، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین روز دوشنبه در دیدار با آیت الله علی اسلامی گفت:وحدت،همدلی و همگرایی خاصی در سطح این شهرستان با حضور جنابعالی برقرار می باشد که این موضوع همواره در رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری قرار داشته است.
وی ادامه داد:امیدواریم در سایه تداوم اتحاد و همدلی مردم این شهرستان،کارها برای رشد و آبادانی هرچه بیشتر تاکستان با سرعت بیشتری پیش برود.
آیت الله علی اسلامی نیز در این دیدار با تبریک دهه مبارک فجر، یاد و خاطره شهیدان مبارزات انقلاب،دوران دفاع مقدس و شهدای حرم را گرامی داشت و گفت:شهدا با ایثار و شهادت خود ظلمت ها را دریدند و در مسیر تقویت اسلام گام برداشتند.
امام جمعه تاکستان ادامه داد:وحدت، انسجام و همدلی خاصی در این شهرستان برقرار است و مسئولان در سایه آن با اخلاص مشغول ارائه خدمات به مردم هستند.
وی با بیان اینکه روز 19 بهمن به نام شهرستان تاکستان نامگذاری شده است، افزود:در چنین روزی مردم این دیار با دست خالی در برابر لشگری که از همدان به قصد کودتا عازم تهران بود ایستادگی کردند و با ایثار و بخشش جان خود مانع تحقق اهداف دشمنان شدند.
آیت الله اسلامی درپایان بر توجه دولت برای حل مشکلات کشاورزان تاکید کرد و گفت:امیدواریم در رابطه با قیمت کشمش تدابیر لازم اندیشیده شود تا تاک داران با آسیب روبرو نشوند.
دیدار با یک خانواده شهید و یک خانواده آسیب پذیر و حضور در مراسم افتتاح چندین طرح عمرانی خدماتی از جمله برنامه های دیگر معاون سیاسی استاندار در سفر یکروزه به تاکستان به مناسبت دهه مبارک فجر است.
شهرستان تاکستان به مرکزیت تاکستان در غرب استان قزوین قرار دارد.
6101/ 3013
خبرنگار:هادی درزی رامندی/ انتشاردهنده: رضااولادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال