کد خبر: 82414305 (5815529) | تاریخ خبر: 15/11/1395 | ساعت: 17:20|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

امام جمعه موقت الشتر:

نقشه استکبار جهانی، درگیر کردن مسلمانان علیه یکدیگر است

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه موقت الشتر گفت: نقشه استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار درگیر کردن مسلمانان با یکدیگر است و در این راه با حمایت از برخی کشورهای مزدور منطقه به مقابله با جبهه مقاومت می پردازد.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام پرویز صالحی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه الشتر با اشاره به تصمیم رئیس جمهوری جدید آمریکا مبنی بر ممانعت از ورود اتباع چند کشور از جمله ایران افزود: دستبند زدن به کودک پنج ساله ایرانی بسیار بزدلانه بود.
وی اظهار کرد: ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا شیوه تازه ای نیست اما امروز رئیس جمهوری جدید این کشور دشمنی خود را با ملت ایران آشکارتر کرد.
امام جمعه موقت الشتر افزود: این تصمیم ناشی از ایران ستیزی و اسلام ستیزی رئیس جمهوری آمریکا دارد که مردم اروپا و حتی خود آمریکا نیز نسبت به این حرکت غیرعاقلانه واکنش نشان دادند.
وی گفت: از دستگاه دیپلماسی می خواهیم تا این موضوع را به طور جدی مورد پیگیری قرار دهد.
خطیب جمعه الشتر در فرازی دیگر از خطبه های نماز جمعه حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22بهمن را خنثی کننده نقشه های شوم استکبار دانست و عنوان کرد: آنچه انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند اتحاد و حضور یکپارچه مردم در تمامی صحنه ها بود لذا ضروری است مردم بهتر از سال های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت و دشمنان انقلاب را هرچه بیشتر مایوس کنند.
7265/3022
خبرنگار: زهرا جمشیدی نسب ** انتشاردهنده: احسان کردی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال