کد خبر: 82414086 (5815458) | تاریخ خبر: 15/11/1395 | ساعت: 14:49|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

امام جمعه شهرکرد:

مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن جواب گستاخی آمریکا را می دهند

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با گرامیداشت دهه مبارک فجر تاکید کرد: راهپیمایی 22 بهمن ماه تجدید بیعت با آرمان های انقلاب، شهدا و امام راحل است و در این راهپیمایی مردم ایران جواب گستاخی های آمریکا را خواهند داد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرکرد در مصلای امام خمینی (ره) این شهر افزود: آمریکا هیچ گاه دست از دشمنی خود برنداشته است و هر دولتی که در آمریکا بر سر کار می آید دشمنی خود را با ایران ادامه می دهد.
به گفته وی، دولت قبلی آمریکا به صورت نرم علیه ایران توطئه می کرد و دولت جدید با روش های دیگر دشمنی خود را اعلام می کند.
وی افزود: ایران مظهر حق و نورانیت است، اما آمریکا مظهر باطل و ظلمت و ایران به دنبال حاکم کردن ارزش های انسانی و معنوی در جامعه است در حالی که آمریکا بر ضد ارزش های انسانی و الهی حرکت می کند و جمع این دو محال است.
خطیب جمعه شهرکرد گفت: رئیس جمهوری جدید آمریکا به عنوان نماد سرمایه داری تصمیمات خود را براساس سرمایه داری اتخاذ می کند و از عربستان که حامی اصلی تروریست در منطقه است حمایت می کند و در حالی که ایران مدافع مردم است را تحریم می کند.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: کسانی که هشدارهای مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار ندادند و به دنبال پیروی از آمریکا هستند باید سر عقل بیایند چرا که آمریکا به کسی امتیاز نمی دهد و دشمنی آمریکا تمام نمی شود و آمریکا در 38 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی تاکنون نتوانسته علیه ایران غلطی بکند.
به گفته وی، ایران اسلامی در این مدت روی پای خود ایستاده و باید با بهره گیری از ظرفیت های اقتصاد مقاومتی و اقتصاد درون زا در برابر توطئه های دشمنان ایستاد.
نکونام افزود: استقلال دفاعی، استقلال اقتصادی و صنعت هسته ای از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است که با توکل به نیروی جوان مومن و متعهد این استقلال حاصل شد و باید از آرمان های انقلاب دفاع کرد.
وی با گرامیداشت دهه مبارک فجر تاکید کرد: ایران اسلامی در آستانه سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی است و این انقلاب باعث اقتدار ایران در جهان شد.
نکونام به 19 بهمن ماه سالروز بیعت همافران نیروی هوایی با امام راحل در سال 57 اشاره کرد و گفت: همافران علاوه بر بیعت با امام و انقلاب بر سر آرمانهای انقلاب ایستاده اند، درحالی که دولت موقت بر سر آرمان های انقلاب ایستادگی نکرد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تبریک میلاد حضرت زینب (ع) تاکید کرد: حضرت زینب مظهر و الگوی استقامت، صبر، ولایت مداری، پاکدامنی و مقاومت و جهاد است و راز ماندگاری کربلا خطبه های حضرت زینب بود.
وی با تبریک روز پرستار گفت: پرستاران در مراکز درمانی از خودگذشتگی خدمات ارزنده ای دارند و با الگوگیری از حضرت زینب به مردم خدمت رسانی می کنند.
خبرنگار : محمود رئیسی**انتشاردهنده: جهانبخش صفری دهکردی
2097/6021

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال