کد خبر: 82364178 (5744690) | تاریخ خبر: 07/10/1395 | ساعت: 23:44|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین:

تخریب دولت و نادیده گرفتن خدمات آن، خیانت به مردم و نظام است

قزوین-ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: نقدهای غیرمنصفانه و تخریب دولت و نادیده گرفتن خدمات آن، خیانت به مردم و نظام محسوب می شود.

به گزارش ایرنا، سید سعید شاهرخی سه شنبه شب در نشست با فعالان فرهنگی و اجتماعی قزوین که با حضور استاندار برگزار شد، افزود: دولت برخواسته از رای و نظر مردم بوده و خدمات نیز در سبد خدمات نظام جمهوری اسلامی قرار می گیرد بنابراین نقدهای غیرمنصفانه علیه دولت و ناکارآمد جلوه دادن آن به نوعی با ناامیدی و یاس مردم و زیر سوال بردن نظام و تیشه به ریشه زدن آن همراه است.
وی با بیان اینکه نقش مردم در پیروزی و حفظ و تداوم انقلاب اسلامی بی بدیل و غیرقابل انکار است، اظهار کرد: در همه جای این انقلاب و در زیر سایه هدایت های امام راحل و مقام معظم رهبری شاهد حضور پررنگ و منسجم مردم هستیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین با اشاره به نقش مردم در تعیین سرنوشت خود و حقوقی که در قانون اساسی کشور برای اقشار جامعه در نظر گرفته شده است، افزود: همه ارکان نظام به شکل مستقیم و غیرمستقیم با رای و نظر مردم انتخاب شده و در راس امور قرار می گیرند.
وی اضافه کرد: در انتخابات سال 92 نیز مردم با اتکا به حقوق در نظرگرفته خود در قانون کشور، به خط و مشی تدبیر و اعتدال که شعارهای آن حاوی شفافیت و صداقت در اداره کشور بود، رای دادند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین ادامه داد: حاصل این انتخاب مردم، دمیدن روح تازه ای از امید بر پیکره کشور بود.
شاهرخی، واگرایی سیاسی، تنش در روابط بین قوا، بی ثباتی بازار و رکود در تولید و سرمایه گذاری و تورم افسارگسیخته 42 درصدی همراه با بالا رفتن لحظه ای قیمت ها را شرایط دولت تدبیر و امید در آغاز کار خود خواند و گفت: دولت یازدهم در شروع فعالیت خود همچنین در حوزه بین الملل نیز با افزایش تحریم های کمر شکن و اجماع جهانی علیه دستاوردهای هسته ای روبرو بود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین اظهار کرد: دولت با اتکا به عقلانیت و تدبیر توانست در حوزه داخلی تا میزان زیادی بر مشکلات یاد شده فائق بیاید که حاصل آن ایجاد ثبات و آرامش در بازار و تک رقمی شدن نرخ تورم به معنای پیشگیری از سرعت بالای افزایش قیمت ها و رشد سرمایه گذاری و رونق تولید بود.
وی ادامه داد: در حوزه خارجی نیز دولت با هدایت های مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم توانست به واسطه مذاکرات پیچیده با گروه 1+5 به توافق هسته ای و برجام دست یابد که نتیجه آن به رسمیت شناختن حق فناوری هسته ای، لغو قطعنامه های شورای امنیت و کنار رفتن تحریم ها بود که گشایش های زیادی را در اقتصاد کشور بوجود آورد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در ادامه با اشاره به رویکرد اعتدالی قوه مجریه برای حل مشکلات کشور و اداره امور، گفت: مشی دولت تدبیر و امید اعتدال است بنابراین افراط و تفریط در این دولت جایی در میان ندارد.
وی در ادامه به برگزاری نشست فعالان فرهنگی و اجتماعی با استاندار قزوین اشاره کرد و اظهار داشت: تلاش داریم تا با برگزاری مستمر چنین جلساتی از نظرهای فعالان فرهنگی و اجتماعی برای حل مسائل و مشکلات این دو حوزه بهره ببریم.
شاهرخی در پایان گفت: در این نشست ها از همه فعالان فرهنگی و اجتماعی شاخص استان اعم از علما و روحانیون، اساتید دانشگاه و حوزه، بانوان فعال در عرصه های فرهنگ و اجتماع، فرهنگیان، هنرمندان، حقوقدانان و کنشگران اجتماعی دعوت به عمل خواهیم آورد.
3013/ 6128
خبرنگار: رضا اولادی**انتشاردهنده: وحید مقدم سلیمی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال

 

گالری تصاویر

پربیننده ترین ها

جدیدترین مطالب سایت

موضوعات مرتبط