کد خبر: 82363614 (5743654) | تاریخ خبر: 07/10/1395 | ساعت: 15:37|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

استاندار همدان:

دولت مصمم به فراهم نمودن حماسه مردمی در انتخابات 96 است

همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: دولت تدبیر و امید مصمم به تکرار حماسه مردمی و سیاسی در انتخابات سال آینده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری همدان، محمد ناصر نیکبخت روز سه شنبه در جمع معاونان و مدیران ستادی استانداری همدان گفت: یکی از رویکردهای اصلی دولت یازدهم افزایش مشارکت در انتخابات سال آینده است.
وی بیان کرد: به فرموده رهبری فرزانه انقلاب در تمامی انتخابات ها دنبال حماسه سیاسی هستیم.
وی تصریح کرد: وزارت کشور، وظیفه دارد انتخابات را سالم و بی طرفانه برگزار کند همانطور که در انتخابات گذشته این رسالت را انجام داده و سربلند بیرون آمد.
نیکبخت بیان کرد: ماهیت و عملکرد وزارت کشور تا پیش از دولت تدبیر و امید سیاسی بود ولی اکنون در تولید، اشتغال و مسائل اقتصادی نیز نقش آفرین بوده و مسؤولیت هایی را نیز بر عهده دارد.

**تخریب دولت با بی تاثیر جلوه دادن برجام
استاندار همدان اظهار کرد: اکنون عده ای برای تخریب دولت یازدهم همواره عنوان می کنند که برجام هیچ تاثری نداشته است.
نیکبخت خطاب به منتقدان سوال کرد: اگر برجام اثری نداشته است پس چطور توانسته ایم تولید نفت را افزایش دهیم و چرا راه آهن همدان از سال 83 معطل مانده بود؟
وی ابراز امیدواری کرد: با گشایش انجام شده و رفع تحریم ها و واردات ریل تا پایان سالجاری ریل گذاری راه آهن همدان - تهران انجام شده و بهره برداری برسد.
استاندار همدان تاکید کرد: مکرر به مدیران توصیه کرده ام عملکرد مجموعه و سازمان تحت مدیریت را بدون بزرگنمایی منعکس کنند.
نیکبخت افزود: مردم باید بدانند که پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت چهار هزار میلیارد ریال برای هتلینگ و هزینه درمان مردم به استان همدان اختصاص یافت.
وی اضافه کرد: باید عملکردها و خدمات صورت گرفته از سوی دولت توسط مدیران اطلاع رسانی شود تا مردم بدانند، تخریب ها درست نیست، هر چند مردم به تخریب های شدید پاسخ معکوس می دهند.

** حراست ، در حفظ و صیانت از پرسنل و آبروی آنها مسؤولیت دارد
استاندار همدان گفت: یکی از مهمترین مسائل و رسالت های حراست علاوه بر صیانت از مکان فیزیکی ، در زمینه حفظ و صیانت از پرسنل و آبروی آنان است.
نیکبخت افزود: پرسنل اگر احساس کنند که حراست سنگ صبور آنها است و حرفها را می شنود و راهنمایی می کند، به عنوان یک مأمن به حراست مراجعه می کنند که حراست استانداری این رویه را دارد.
وی اضافه کرد: با مدیریت مناسب رئیس مرکز حراست وزارت کشور، حراست استانداری و حراست های زیر مجموعه استانداری ماموریت خود را به خوبی انجام داده اند.
نیکبخت با تقدیر از حضور رییس مرکز حراست وزارت کشور در استان، اظهار کرد: سفر رییس مرکز حراست وزارت کشور به یک استان و برگزاری نشست با مدیران و حراست ها اقدامی بی سابقه بوده که این موید اهمیت استانها برای وزارت کشور است.
وی با یادآوری اقدامهای صورت گرفته در اربعین سالجاری گفت: وظیفه خدمت به زائران امام حسین (ع) به عهده وزارت کشور گذاشته شد و در استان همدان با توجه به هماهنگی های صورت گرفته و مدیریت خوب فرمانداریها، مردم خدمات شایسته ای به زائران ارائه کردند.
استاندار همدان تصریح کرد: هدف از ایجاد گروهک تروریستی داعش ایجاد ناامنی در ایران بود و اکنون هم با وجود کسب توفیقات اخیر و ابرقدرتی ایران در منطقه، تلاش برای ایجاد نا امنی در این کشور ادامه دارد که موفق نشدند.
نیکبخت افزود: باید قدردان تدابیر و هدایت های رهبری معظم انقلابف تلاش و مجاهدت نیروهای امنیتی، ارتش، سپاه و تدبیر دولت در هماهنگی داخلی و خارجی باشیم.
مشاور استاندار و مدیر کل حراست استانداری همدان نیز با تشریح برنامه های این اداره کل گفت: اشرافیت همه جانبه ، پیشگیری و صیانت را در استان با حمایت همه جانبه استاندار و همراهی مدیران ، اجرایی کرده ایم.
مصطفی آزادبخت افزود: استاندار همدان همه گونه پشتیبانی را از حراست دارد.
7526/6993
خبرنگار: علیرضا جهانگیری**انتشار دهنده: اکبر بهاروند

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال