کد خبر: 82362695 (5742599) | تاریخ خبر: 07/10/1395 | ساعت: 8:19|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

معاون استاندار خراسان رضوی: دولت یازدهم متعلق به همه مردم ایران است

مشهد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه دولت یازدهم متعلق به همه مردم ایران است و نه یک گروه خاص، گفت: از هر فردی که به میثاق‌های این دولت پایبند باشد، در امور اجرایی استفاده خواهد شد.

سید جواد حسینی شامگاه دوشنبه در نشست هم‌اندیشی حامیان دولت تدبیر وامید در کاشمر افزود: آغوش دولت برای به کارگیری همه انسان‌های معتدل و عقلانی از جناح‌های اصولگرا، اصلاح‌طلب و اعتدال‌گرا که کارآمد باشند باز است، زیرا مسیر انقلاب اسلامی باید تکاملی باشد.
وی اضافه کرد:جناح های سیاسی در گذشته منافع ملی را در یک میدان زیست مشترک لحاظ نمی‌کردند و مانند دو دشمن در برابر یکدیگر قرار گرفته بودند، حال آن که آرامش در عرصه سیاست، آسایش در عرصه اقتصاد، امنیت در عرصه فرهنگ شعار اساسی دولت یازدهم است.
حسینی استفاده از مدیران مختلف با نگرش‌ها و سیاست‌های متفاوت را به معنای ایجاد اعتدال، همگرایی و دوری از افراط و تفریط عنوان و اظهار کرد: دولت در جهت وفاق و همدلی در جامعه و بین گروه‌های سیاسی حرکت کرده است و منتقدین نباید دولت را دشمن خود بپندارندبلکه باید بپذیرند که ارزش‌های نظام و انقلاب فقط متعلق به آن‌ها نیست.
وی با بیان اینکه نهم دی‌ماه روز اقتدار رهبری، نظام و ملت بود، گفت: در میان طرفداران دولت آزاده، جانباز، ایثارگر و خانواده های شهدای فراوانی هستند،‌لذا نباید ارزش‌های ملی و دینی را به انحصار جناحی دربیاوریم.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: برخی مسئولان در جامعه برای به دست آوردن پرستیژ اعلام می‌کنند سیاسی نیستند درصورتی‌که نمی‌شود پس از گذشت چندین سال از انقلاب،این افراد در خصوص اقتصاد، ارزش‌های کشور، سیاست‌های خارجی، صادرات، واردات و لغو سخنرانی حرفی نگفته باشند.
وی سیاست را امر مقدسی دانست و افزود: سیاست در ابعاد مختلف زندگی از جمله سلامت، جامعه، ارتقاء فرهنگ و امنیت بیشترین میزان اثرگذاری را دارد لذا کسانی که می‌خواهند سیاسی باشند باید به اصلاح جامعه و آسیب‌ها و به روند رشد و توسعه و از بین بردن نابرابری و فقرکمک کنند همان طور که امام راحل یکی از افرادی بود که پرچم استقرار دین در امر سیاست برافراشت.
به گفته او دوستان انقلابی نباید مانند دو دشمن در برابر یکدیگر بایستند، حال آن که متأسفانه برخی افراد هرروز یکی از اقدامات دولت را زیر سؤال می‌برند.
حسینی به حقوق‌های نجومی که عده‌ای می‌خواهند از این طریق دولت را به چالش بکشند اشاره کرد و گفت : حتی یک مدیر در استان خراسان نداریم که حقوق نجومی بگیرد.
وی با اشاره به اینکه از پنج هزار مدیر اجرایی کشور تنها 20 نفر حقوق نامتعارف می‌گرفتند، اظهار کرد: این‌ها هم افرادی هستند که بر اساس آیین‌نامه‌هایی که در دولت قبل در برخی مؤسسات وضع شده، حقوق زیاد می‌گرفتند و دولت معتقد است این آیین‌نامه‌ها باید اصلاح شود.
وی برجام را یکی از دستاوردهای دولت برشمرد و گفت: دولت قبل نه‌تنها توان دیپلماتیک مذاکره را نداشت بلکه موضوع هسته‌ای را به چالش بزرگ تبدیل کرد اما دولت یازدهم با تدبیر و عقلانیت مسئله را حل کرد.
شهرستان 195 هزار نفری کاشمر درفاصله 228 کیلومتری مشهد قرار دارد .
6012/7497 خبرنگار: لیلا قرائی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال